O Hygiene Vision Polska.

To najnowsza inwestycja firmy Eilfix Polska, która od początku swojego istnienia stawia na innowacyjność oraz najnowsze rozwiązania stworzone na potrzeby rynku i naszych klientów. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Hygiene Vision w Polsce.

Higiene Vision LTD

Została założona przez grupę pasjonatów, którzy stworzyli prężną firmę w branży higieny.

Firma powstała w marcu 2009 r., a jej operacyjna działalność w Europie zaowocowała już w czerwcu 2009 r. wprowadzeniem na rynek nowych, wyższych standardów. Higiene Vision rozpoczęła działalność w Wielkiej Brytanii, następnie wchodząc na nowe rynki Europy i reszty świata. Dzięki temu posiada międzynarodowe doświadczenie w temacie higieny, łącząc ze sobą produkcję, logistykę i dystrybucję.

Wizją naszej firmy jest wprowadzenie najnowszych rozwiązań pozwalających podnieść standard higieny jednocześnie obniżając koszty. Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, firmy usługowe, oraz wszystkich zainteresowanych najlepszymi praktykami i nowymi standardami hygieny.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz zespół Higiene Vision w Polsce ma na celu spełnić Państwa oczekiwania przy wprowadzaniu naszych produktów poprzez doradztwo, kompleksową obsługę oraz serwis. Prosimy o kontakt, jesteśmy zawsze do państwa dyspozycji. Służymy radą i naszym wieloletnim doświadczeniem.