Najważniejsze informacje o firmie Eilfix Polska.

Firma Eilfix Polska działa na polskim rynku od 1994 (do kwietnia 2012 jako Petmar). Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją produktów chemicznych marki Eilfix produkowanych przez zlokalizowaną w niemczech fabrykę Becker-Chemie GmbH.
Jesteśmy członkami Polskiej Izby Gospodarczej Czystości (PIGC) oraz ISSA.

Profesjonale środki czystości

Wśród bogatej oferty towarów z rynkowych grup "chemia profesjonalna" oraz "środki czystości" jakie dostępne są w Polsce, produkty marki Eilfix wyróżniają się wysoką jakością oraz niską ceną gotowych roztworów roboczych. Są to przyjazne dla środowiska naturalnego koncentraty.

W celu rozszerzenia sieci Dystrybutorów Eilfix chcemy zainteresować Państwa współpracą z naszą firmą. Na naszych stronach Internetowych przedstawiamy aktualną ofertę w którym znajdą Państwo opisy wszystkich oferowanych przez nas środków do mycia i pielęgnacji rąk, preparatów do łazienek i wc, artykułów przeznaczonych do ogólnego czyszczenia i konserwacji, detergentów do podłóg oraz do profesjonalnego zastosowania w gastronomii. Bardziej szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych oraz dystrybutorów regionalnych zainteresowanych sprzedażą towarów z rynkowych grup "chemia profesjonalna" oraz "środki czystości". Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne i stabilne ceny.